reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sepura Przemysł elektroniczny | 17 marca 2011

TETRA systemem wsparcia w Japonii

Sepura dostarczyła 50 radiotelefonów TETRA wraz z osprzętem pomocniczym dla brytyjskich ratowników z zespołu International Search and Rescue Team (UK-ISAR) w celu wsparcia i  koordynacji działań po katastrofie w Japonii.
Radia będą używany w trybie bezpośrednim DMO, bez infrastruktury TETRA i nie wymagają żadnych specjalnych szkoleń aby je obsłużyć.

- Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o trzęsieniu Ziemi w Japonii i chcieliśmy pomóc w sposób, który potrafimy najlepiej. Mamy świadomość, że w czasach katastrof narodowych infrastruktura komunikacyjna ma kluczowe znaczenie w momencie niesienia pomocy ich ofiarom. Mam zaszczyt wspierać znany z wybitnych zasług i dokonań zespół ratowników z UK-ISAR - powiedział Jons Thostrup, wiceprezes Sprzedaży i Marketingu Sepury.
 
Źródło: TETRAforum

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2