reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ever Przemysł elektroniczny | 17 marca 2011

Ekspansja na wschód polskiego producenta Ever

Polski producent zasilania awaryjnego, Ever rozpoczął sprzedaż na rynku litewskim. Produkty polskiej marki są już obecne w Czechach i na Słowacji.
Firma wprowadziła na rynek litewski listwy antyprzepięciowe oraz zasilacze UPS do zabezpieczania pracy komputerów stacjonarnych, serwerów, sieci komputerowych oraz domowych instalacji grzewczych. Dystrybucją produktów na Litwie zajmuje się ABC Data.

- Ekspansja na rynki ościenne to naturalna droga rozwoju w sytuacji, gdy nasza pozycja w Polsce jest już ugruntowana. Tym bardziej, że w ciągu ostatnich kilkunastu lat opracowaliśmy szereg autorskich rozwiązań na najwyższym światowym poziomie, które teraz będą stanowiły o naszej przewadze technologicznej na kolejnym zagranicznym rynku - mówi Mariusz Piątkiewicz, dyrektor ds. Handlu i Marketingu, członek zarządu firmy Ever.

Źródło: ID Partner

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1