reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Vedia Przemysł elektroniczny | 17 marca 2011

Działania Vedii w Chinach

W związku z planowaniem wspólnego przedsięwzięcia Vedii z partnerem chińskim, polegającym na prowadzeniu fabryki urządzeń elektronicznych na terenie Chin, zarejestrowano nową spółkę, która będzie działała pod firmą New Dragon Electronics Ltd.
Obecnie Vedia i partner chiński zakończyły proces rejestracji spółki prawa Hong Kongu. Nowa spółka będzie prowadzona pod firmą New Dragon Electronics Ltd. W ciągu najbliższych 8 dni partnerzy planują dokonanie podwyższenia kapitału akcyjnego nowej spółki do kwoty ok. 2.000.000 PLN. Partner chiński będzie docelowo posiadał 40% kapitału akcyjnego nowej spółki.

Strony transakcji przygotowują się do wspólnego działania i wspólnej obsługi zamówień składanych do tej pory do partnera chińskiego. Pierwsze zamówienia będą realizowane w marcu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2