reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Iconex Przemysł elektroniczny | 14 marca 2011

Kamic Group przejmuje polski Iconex

1 marca 2011 r. Kamic Group Electronics przejęło Iconex Sp. z o.o.
Iconex jest firmą produkcyjną, skoncentrowaną na branży telekomunikacyjnej i produkcji kabli optycznych oraz elementów pasywnych (zarówno światłowodowych jak i miedzianych). Firma zatrudnia 25 osób i stacjonuje w Babicach Nowych, 10 km od centrum Warszawy. Spółka jest częścią szwedzkiej grupy przemysłowej Amplex.

- Przejęliśmy imponujący zakład z ogromnymi możliwościami, które jesteśmy w stanie wykorzystać Przejęcie jest zgodnie z naszą strategią, aby stać się wiodącym producentem w północnej Europie. Iconex był naszym głównym dostawcą ODF, światłowodów i kabli miedzianych. Będziemy teraz mogli wprowadzić gamę produktów Iconex na nowe rynki i rozszerzyć naszą ofertę na lokalnym rynku polskim - powiedział Matthias Eriksson, dyrektor regionalny Kamic Group Electronics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2