reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flextronics Przemysł elektroniczny | 11 marca 2011

Emulex klientem Flextronics

Flextronics w swoim zakładzie w Zhuhai, w Chinach, będzie produkował i zapewni usługi CTO (configure-to-order) dla Emulex. Dostawca EMS będzie także wspierał logistykę Emulex na całym świecie.
- Flextronics odgrywa teraz kluczową rolę w naszej strategii produkcji, wspierając nasz rozwój na międzynarodowym rynku i poprawiając czas wprowadzenia produktów na rynek, przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu jakości, czego oczekują nasi klienci - powiedział Terry Meehan, wiceprezes ds. zarządzania łańcuchem dostaw w Emulex.

- Emulex jest jednym z najbardziej dynamicznych producentów w branży konwergentnych rozwiązań sieciowych, który oferuje szeroki wachlarz rozwiązań komunikacyjnych I/O. Poprzez utworzenie długoterminowej relacji z Emulex, Flextronics jest w stanie rozwinąć się na rynku łączności elektronicznej - powiedział Michael Clarke, prezes Flextronics Infrastructure.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2