reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Dameca Przemysł elektroniczny | 10 marca 2011

Philips przejmuje firmę Dameca

Royal Philips Electronics przejął firmę Dameca, globalnego dostawcę urządzeń i akcesoriów do znieczulenia na sali operacyjnej.
- Przejęcie firmy Dameca jest punktem strategicznego rozwoju firmy Philips i ambicją na poszerzenie oferty. Maszyny do znieczulenia firmy Dameca są istotnym uzupełnieniem naszego bieżącego portfela i pozwolą nam zaoferować zintegrowane rozwiązania, które uproszczą prace lekarzy, poprawią wyniki finansowe naszych klientów i przyczynią się do poprawy opieki nad pacjentem - powiedział Steve Rusckowski, dyrektor generalny Philips Healthcare.

Dameca, z siedzibą główną w Kopenhadze, została założona w 1947 r. i jest prywatną firmą zatrudniającą około 70 pracowników. Firma korzysta z kanałów sprzedaży bezpośredniej w krajach skandynawskich i oferuje swoje produkty w ponad 60 krajach na całym świecie za pośrednictwem dystrybutorów.

Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1