reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lumel Przemysł elektroniczny | 10 marca 2011

Lumel wynajmie nieruchomości

Jeszcze w październiku 2010 r. Lumel S.A. planował zbycie nieruchomości przy ulicy Dąbrowskiego 14, w centralnej części Zielonej Góry. Teraz w komunikacie spółki czytamy, że powierzchnie magazynowe mieszczące się pod tym adresem są do wynajęcia.
Lumel S.A. zamierzał pozyskać z transakcji sprzedaży nieruchomości ok. 7.6 mln zł. Aktualnie „w związku z wybudowaniem nowego zakładu w specjalnej strefie ekonomicznej przy ul. Słubickiej 1 w Zielonej Górze Lubuskie Zakłady Aparatów Elektrycznych „Lumel” S.A. posiadają do wynajęcia na działalność gospodarczą  kompleks nieruchomości obejmujący: hale produkcyjne, magazyny, parkingi, place zlokalizowane w Zielonej Górze przy ul. Gen. J. Dąbrowskiego 14”. Teren pod wynajem zabudowany jest obiektami produkcyjno – magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 9 000 m2. Cena najmu pozostaje do uzgodnienia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1