reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 09 marca 2011

Assembléon dołącza do projektu SuMa

Projekt SuMa jest obecnie w toku, a Assembléon opracowuje maszyny pick & place, które zmniejszą zużycie energii oraz pozostałych kosztów operacyjnych o co najmniej 30%.
SuMa (Sustainable Machines) jest następcą projektu badawczego SUPREME z 2009 r., który miał na celu tworzenie trwałych systemów high-tech. Assembléon partneruje przy projekcie Politechnice w Eindhoven i organizacji badawczej TNO, przy udziale firm, takich jak:Tegema, Fiberworx i Frencken.

Produkty z serii A od Assembléon wyznaczają nowe standardy niskiego zużycia energii wśród maszyn pick & place. Urządzenia zużywają o połowę mniej energii elektrycznej niż stanowi średnie zużycie w branży, oszczędzając do 10'000 USD przy jednej maszynie rocznie. SuMa zamierza poprawić te wyniki i umocnić pozycję maszyn pick & place serii A do montażu płytek PCB.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1