reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Samsung Przemysł elektroniczny | 09 marca 2011

65,23 mln zł dla Samsung Electronics Poland Manufacturing

W pierwszym rozdaniu dotacji w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Poddziałanie 4.5.1 Samsung Electronics Poland Manufacturing otrzyma 65,23 mln zł
Samsung Electronics Poland Manufacturing otrzyma dofinansowanie na „wdrożenie innowacyjnych technologii w zakładach produkcyjnych pralek i lodówek”. Wartość dotacji stanowi 65.230.049,70 zł.

- Wszystkie planowane w przyszłym roku płatności, które trafią do przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu i samorządów, będą największe w historii agencji. Rok 2011 i następne będą wymagać od nas podjęcia bardzo wielu działań w sferze kontraktowania środków, dokonywania płatności oraz monitorowania realizacji projektów – powiedziała „Rzeczpospolitej” Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 16 2017 14:56 V8.8.6-1