reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sharp Przemysł elektroniczny | 09 marca 2011

Sharp pod Toruniem na postojowym

Portal Nowości poinformował o dalszych redukcjach wymiaru pracy w podtoruńskim zakładzie Sharp
Portal Nowości poinformował, iż w podtoruńskim zakładzie Sharp około 300 pracowników tymczasowych w marcu dostało umowy tylko na 15 dni.

‘Postojowe, na które wysyłani są ludzie, jest płatne. Tymczasowi pracownicy z agencji pracy Manpower, z którymi dotychczas podpisywano umowy na miesiąc, teraz mają je tylko na 15 dni. Wszyscy zadają sobie pytanie: co dalej? Strach przed zwolnieniami jest bardzo silny’ mówi na łamach Nowości Jacek Wróblewski z NSZZ "Solidarność".

‘Ze względu na zróżnicowane zamówienia w okresie marca, grupa około 300 pracowników tymczasowych ma umowy o pracę na okres 2 tygodni. Część osób od początku - do połowy miesiąca i druga część od połowy - do końca miesiąca. Wynagrodzenia odpowiadają okresowi świadczonej pracy’ komentuje dla portalu Nowości Dorota Senator, menager HR w Sharpie. ‘Jednocześnie wszystkim tym pracownikom zostały wręczone razem z umowami na marzec, umowy na kwiecień. Tak, aby każda z nich miała zabezpieczone poczucie komfortu związanego z możliwością powrotu do pracy [...].’

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2