reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wasko Przemysł elektroniczny | 08 marca 2011

Wasko dostarczy sprzęt na potrzeby systemu SI PR

CPI MSWiA zawarło umowę z firmą Wasko na dostawę stanowisk i konsol dyspozytorskich oraz kart i czytników na potrzeby zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania ratunkowego.
Zgodnie z umową Wasko dostarczy 330 szt. stanowisk dostępowych, 330 szt. konsol dyspozytorskich zintegrowanej łączności, 990 szt. kart inteligentnych oraz 330 szt. czytników kart na potrzeby zintegrowanego systemu SI PR, umożliwiającego przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numer alarmowy 112 oraz inne numery alarmowe.

W ramach zamówienia przewidziane jest udzielenie MSWiA licencji na oprogramowanie standardowe oraz przeprowadzenie warsztatów i konserwacji dostarczonych konsol dyspozytorskich zintegrowanej łączności, a także świadczenie usługi gwarancyjnej i serwisu gwarancyjnego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2