reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lacroix Electronics Solution Przemysł elektroniczny | 07 marca 2011

Lacroix i Telnet podpisali list intencyjny

List intencyjny został podpisany 24 lutego 2011 r. i zakłada utworzenie organizacji i wspólne działanie Telnet i Lacroix Electronics Solutions w zakresie inżynierii produktów.
Organizacja zostanie utworzona wiosną 2011 r. i ma na celu oferowanie kompleksowych usług w zakresie inżynierii produktów, w tym projektowania, opracowywania i weryfikacji prototypów, jak i produkcję w obiektach Lacroix Electronics.

Sojusz ten jest wynikiem wspólnych interesów strategicznych i operacyjnych. Wraz z rosnącym popytem na projekty rozwojowe dla głównych graczy w sektorze przemysłowym, samochodowym i lotniczym, Telnet, Lacroix Electronics Solutions i Lacroix Electronics działając razem będą w stanie zoptymalizować swoje działania badawczo-rozwojowe i możliwości produkcji, w celu wspierania swoich klientów na konkurencyjnym poziomie cen i jakości.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2