reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apple Przemysł elektroniczny | 03 marca 2011

Superszybki i ultracienki: doczekaliśmy się nowego iPada2

Wielki dzień wreszcie nadszedł: Apple pokazało nowego iPada2. Najwięcej emocji wśród dziennikarzy i blogerów wywołał fakt, że sam Steve Jobs zaprezentował nowy gadżet.
Wiele plotek na temat nowego iPada2 obiegało ostatnio internet i prasę. Mówiono o tym jak wygląda i jak jest wyposażony. Teraz stoimy przed faktem. Oto co możemy powiedzieć o nowym iPadzie2 :

- iPad2 działa na nowym dwa razy szybszym, dwurdzeniowym procesorze A5, którego szybkość przekazywania danych wideo jest dziewięciokrotnie lepsza od tej jaką mieliśmy w pierwotnej wersji iPada, działającego na procesorze A4 z pojedynczym rdzeniem;
- Jest dużo cieńszy niż jego poprzednik, który miał 13.4mm grubości. W rzeczywistości, 8.8mm jakie udało się uzyskać sprawia, że jest on dużo cieńszy nawet od iPhona4 (9.3mm). Przy wadze 601g staje się praktycznie niewyczuwalny;
- Mamy do wyboru biały lub czarny przedni panel. Panel tylni pozostaje srebrny;
- iPada2 wyposażono w 2 kamery: kamera tylna z możliwością nagrywania obrazów wideo w jakości HD (720 p) z prędkością rejestrowania 30 klatek na sekundę i aparatem z 5-stopniowym cyfrowym zoomem / kamera przednia również z możliwością nagrywania wideo w VGA z prędkością rejestrowania 30 klatek na sekundę i aparatem w jakości VGA. Wbudowano także akcelerator i żyroskop.
- Urządzenie będzie można kupić w sześciu wersjach, które różnią się pojemnością karty pamięci (16, 32, 64 GB) i obsługą sieci 3G.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1