reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sharp Przemysł elektroniczny | 03 marca 2011

Polski Sharp przyczynia się do rozwoju sprzedaży produktów w technologii Plasmacluster

Światowa sprzedaż produktów wyposażonych w technologię jonów Plasmacluster firmy Sharp sięgnęła 30 milionów. Swój udział w osiągnięciu tej liczby ma także Oddział Sharp w Polsce.
Całkowita sprzedaż produktów firmy Sharp oraz innych produktów wyposażonych w technologię jonów Plasmacluster, technologię oczyszczania powietrza opatentowaną przez Sharp, w grudniu roku 2010 osiągnęła 30 milionów jednostek na całym świecie.

Jak dotąd, technologia jonów Plasmacluster została zastosowana w jedenastu produktach firmy Sharp, włączając w to oczyszczacze powietrza, klimatyzatory, lodówki oraz urządzenia wielofunkcyjne. Dodatkowo, technologia ta jest seryjnie instalowana w samochodach, wagonach kolejowych, czy windach. Dzięki decyzji Nankai Electric Railway Co., Ltd. związanej z wykorzystaniem technologii jonów Plasmacluster przy budowie limitowanej edycji superszybkich wagonów kolejowych “Southern” 12000, które mają powstać już w 2011 roku, liczba firm korzystających z tej technologii wzrosła do dwudziestu siedmiu.

- Produkty z opatentowaną przez firmę Sharp technologią Plasmacluster to urządzenia bezkonkurencyjne. Ich unikalne działanie, wpływające na polepszenie komfortu życia, z roku na rok przysparza im coraz więcej zwolenników. Także w Polsce. Obecnie w polskim portfolio produktów Sharp z technologią Plasmacluster posiadamy chłodziarko-zamrażarki, oczyszczacze i nawilżacze powietrza oraz klimatyzatory. Widząc potencjał w kolejnych kategoriach produktowych, już od marca 2011, w Polsce, jako jedynym kraju w Europie, oferowane będą w sprzedaży generatory jonów Plasmacluster przeznaczone do użytku w samochodach – powiedział Jacek Klekowski, Dyrektor Zarządzający Sharp Electronics Poland.

Na całym świecie liczba krajów, w których można nabyć produkty wyposażone w technologię Plasmacluster, zwiększyła się dwukrotnie w ciągu ostatnich dwóch lat i obecnie sięga liczby stu państw.

Skuteczność technologii Plasmacluster, jak dotąd, potwierdzona została certyfikatami kilkudziesięciu międzynarodowych ośrodków naukowych w Japonii i na świecie. Dowodzą one efektywności technologii jonów Plasmacluster w zwalczaniu dwudziestu dziewięciu różnych rodzajów szkodliwych substancji, takich jak wirusy i bakterie.

Źródło: Sharp

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2