reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: PAFAL SA Przemysł elektroniczny | 05 grudnia 2008

PAFAL podpisał umowę o wartości 13.4 mln zł.

PAFAL SA, wchodzący w skład Grupy Apator SA, zawarł umowę na dostawę liczników elektrycznych do koncernu ENION SA o wartości 13.4 mln zł.
Zamówienie zostało złożone 1 grudnia 2008 przez Cechtar Sp. z o. o. z siedzibą w Tarnowie. Zamówienie dotyczy dostawy elektronicznych liczników energii elektrycznej do koncernu ENION SA. Wartość umowy wynosi 13.360 tys. zł a dostawy liczników będą realizowane w 2009 roku.

Spółka CECHTAR powstała 31.12.1996r. w wyniku wewnętrznych przekształceń Zakładu Energetycznego Tarnów S.A. na bazie byłej Wzorcowni Liczników. Firma wykonuje usługi w zakresie naprawy urządzeń sterowania o pomiaru przepływu energii elektrycznej, dokonuje także ich legalizacji. Prowadzi również działalność handlową i dystrybuuje urządzenia firm Pafal Świdnica, Fania Przemyśl, Metron Toruń, Rabbit Wrocław i Automatex Poznań.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1