reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 listopada 2008

Scanditron Polska zorganizował seminarium Stencil Day 2008

Seminarium Stencil Day 2008 miało miejsce 25 listopada 2008. Podczas spotkania dokonano oficjalnego otwarcia produkcji szablonów, produkowanych we współpracy z DEK.
Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele europejskiej organizacji Scanditron, którzy dokonali prezentacji historii i potencjału koncernu ElektronikGruppen BK AB, którego częścią jest Scanditron. Swoje prezentacje demonstrowali również przedstawiciele DEK, na licencji którego odbywać się będzie produkcja szablonów w Scanditron Polska. DEK jest dostawcą wszystkich elementów, niezbędnych do zapewnienia najwyższej jakości produkcji – począwszy od stalowych arkuszy, będących materiałem wyjściowym do produkcji, poprzez urządzenie laserowe i oprogramowanie, skończywszy na preparatach, umożliwiających utrzymanie idealnego stanu wyprodukowanych szablonów.

Spotkanie cieszyło się dużym powodzeniem – na seminarium przybyło około 30 uczestników, którzy wysoko oceniali poziom prezentowanej wiedzy. Uczestnicy mieli możliwość kompleksowego zapoznania się z całym procesem produkcji stempli, a także z szeregiem zagadnień dotyczących samego procesu nanoszenia pasty lutowniczej (Scanditron jest również dystrybutorem sprzętu DEK).

Marcin Jastrząbek, General Manager polskiego oddziału Scanditron, powiedział dla evertiq:
’Jesteśmy szczęśliwi, że uruchomienie produkcji szablonów spotkało się z tak wielkim zainteresowaniem naszych klientów. Produkcja laserowo ciętych szablonów jest kontynuacją rozwoju filozofii firmy Scanditron dostarczania kompleksowego rozwiązania dla producentów elektroniki (urządzeń, materiałów, szkoleń, serwisu) we wszystkich krajach, w których obecna jest nasza firma. Jesteśmy również dumni że nasza wieloletnia i bliska współpraca z firmą DEK pozwoliła nam na uruchomienie produkcji szablonów’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2