reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Analyst 12KN. Żródło:CheckSum Przemysł elektroniczny | 18 listopada 2008

CheckSum podpisał umowę dystrybucyjna z CPS Poland

CheckSum ogłosił, iż CPS-IEP z Kwidzyna (Chip Placement Solution Industrial Engineering Poland) będzie sprzedawać, instalować i serwisować produkty CheckSum w Polsce
Umowa o dystrybucji obejmuje wszystkie produkty i usługi CheckSum, w tym między innymi system programowania MultiWriter ISP oraz popularny i tani tester in-circuit Analyst. CPS-IEP już wcześniej sprzedał i zainstalował tester Analyst ems 12KN u kluczowego wytwórcy produktów oświetleniowych w Polce.

’CPS-IEP jest doświadczonym i odnoszącym sukcesy dystrybutorem sprzętu SMT, dostarczanego do czołowych firm EMS i OEM Polsce. Poprzez nawiązanie współpracy, chcielibyśmy rozszerzyć naszą bazę klientów w rosnącym przemyśle PCBA w Polsce’ powiedział John VanNewkirk, Prezes i CEO CheckSum.

Mirosław Rozwadowski, Prezes CPS-IEP skomentował nawiązanie współpracy: ‘Bardzo się cieszymy, iż będziemy sprzedawać produkty CheckSum, w szczególności dotyczy to innowacyjnego systemu programowania MultiWriter ISP. Produkty CheckSum są idealnym uzupełnieniem naszej obecnej oferty oraz zapewniają naszym klientom istotne korzyści technologiczne i ekonomiczne.’

CPS-IEP zostało założone w 1998 roku. Portfolio klientów firmy obejmuje między innymi Jabil, Philips, Flextronics, Kimball oraz Lacroix.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2