reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 13 listopada 2008

TCT oraz CCI Eurolam podpisali umowę dystrybucyjną

TCT, producent sprzętu do produkcji PCB, podpisał umowę dystrybucyjną z CCI EUROLAM. Umowa weszła w życie 1 listopada 2008.
Umowa obejmuje Europę i kraje Morza Śródziemnego z wyjątkiem Skandynawii, Hiszpanii, Portugalii, a także kilku klientów, od dłuższego czasu obsługiwanych już przez TCT.

TCT specjalizuje się w produkcji maszyn stosowanych w procesie produkcji PCB. Procesy R&D firmy nastawione są na wytwarzanie sprzętu o wysokiej jakości, charakteryzującego się długim resursem. Ażeby sprostać rosnącemu popytowi, TCT zwiększa swoje moce produkcyjne na Tajwanie, w Chinach i Malezji. TCT Group posiada oddziały w USA, Hong Kongu, Chinach, Korei, Japonii, Tajlandii i w Singapurze, a także agentów i dystrybutorów na całym świecie.

CCI EUROLAM, zatrudnia 100 osób we Francji, Niemczech, Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Firma oferuje szeroki wachlarz produktów dla europejskiego przemysłu PCB, zapewniając także wsparcie techniczne i usługi. W Polsce partnerem Eurolam jest firma Advantex z Warszawy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1