reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 30 października 2008

Plexus planuje lokalizację w Centralno-Wschodniej Europie

Amerykański dostawca usług EMS, Plexus, planuje ustanowić swoją pierwszą lokalizację w Centralno-Wschodniej Europie
Dean Foate, Prezes i CEO Plexus’a stwierdził: ‘Pomimo wyzwań, jakie stwarza otoczenie, ażeby zapewnić obsługę naszym klientom oraz wesprzeć długoterminowy wzrost, będziemy ostrożnie kontynuować inwestycje, takie jak niedawno ogłoszone przedsięwzięcia w Ameryce Północnej czy nasz nowy przyczółek w Hangzhou w Chinach. Dodatkowo, możecie się Państwo spodziewać, iż dokonamy niewielkich inwestycji, wspierających niedawno pozyskane kontrakty z zakresu mechatroniki. Kontynuujemy też naszą strategiczną inicjatywę ustanowienia pierwszej lokalizacji w Europie Centralno-Wschodniej, stanowiącą krok w realizacji naszych wysiłków, ażeby stać się najlepszym na świecie dostawcą usług EMS wyspecjalizowanym w segmencie nisko i średnioseryjnych wyrobów […]’

Plexus opublikował rekordowe wyniki sprzedaży w 4Q - 476 mln USD. W całym roku fiskalnym 2008, firma uzyskała przychody na poziomie 1.84 mld USD, o 19% więcej niż w poprzednim roku obrotowym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 22 2017 09:19 V8.5.4-1