reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 23 grudnia 2009

Będą nowe inwestycje w Pomorskiej SSE

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest prawdziwym zagłębiem firm elektronicznych – na jej terenach zainwestowali między innymi Jabil, Flextronics, Molex oraz Sharp wraz ze swoimi dostawcami. Prezes PSSE spodziewa się w roku 2010 finalizacji kilku nowych, dużych projektów.
Teresa Kamińska wypowiada się ma łamach Pulsu Biznesu na temat optymistycznych prognoz na rok 2010: ‘Ten rok był nieporównywalnie gorszy od ubiegłego. Parę dużych projektów inwestorzy przenieśli na przyszły rok, ale na 90% w końcu do nich dojdzie.’ Na dzień dzisiejszy nie są znane nazwy kolejnych inwestorów, ani branże, w jakich działają.

Na rok 2010 Katowicka SSE (między innymi Bitron i Segu) spodziewa się 14-15 zezwoleń i inwestycji na poziomie 1 mld zł. Starachowicka SSE (Starpol II, producent wiązek) zapowiada z kolei 10-12 nowych inwestorów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1