reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Phoenix Contact Wielkopolska Przemysł elektroniczny | 26 marca 2018

Otwarcie nowego zakładu Phoenix Contact Wielkopolska już niedługo

Otwarcie drugiego zakładu produkcyjnego Phoenix Contact Wielkopolska w Tarnobrzegu zbliża się wielkimi krokami. Firma podała już na swoim profilu w serwisie społecznościowym datę: 4 kwietnia.
Phoenix Contact Wielkopolska ma za sobą pierwsze rekrutacje, a w zeszłym tygodniu wybrani kandydaci przyjechali do Nowego Tomyśla, by poznać organizację i wdrożyć się do pracy – poinformowała firma. Jak podaje „Puls Biznesu”, Phoenix Contact Wielkopolska zamierza zatrudnić w Tarnobrzegu 178 osób, głównie kobiet. Firma wykorzysta dwie hale produkcyjne wybudowane przez Tarnobrzeską SSE, kwota inwestycji to 5 mln PLN.

W styczniu tego roku Agencja Rozwoju Przemysłu poinformowała, że Phoenix Contact Wielkopolska uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Phoenix Contact Wielkopolska jest częścią międzynarodowej Grupy Phoenix Contact, specjalizującej się w produkcji automatyki przemysłowej. Wielkopolska spółka powstała w 1994 roku. W zeszłym roku w czerwcu Phoenix Contact Wielkopolska otworzył dwie nowe hale, dzięki czemu powierzchnia zakładu w Nowym Tomyślu wynosi blisko 45 tys. m kw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1