reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Continental Przemysł elektroniczny | 09 marca 2018

Continental i CITC tworzą joint venture

Nowa spółka joint venture Continental i CITC ma produkować 48V systemy bateryjne dla przemysłu motoryzacyjnego.
Continental będzie właścicielem 60% udziałów w nowej spółce, natomiast chiński dostawca części motoryzacyjnych CITC – 40%. Nowy podmiot ma działać na globalnym rynku, siedziba główna będzie natomiast zlokalizowana w Changzhou, niedalego Szanghaju. Spółka JV rozpocznie działalność w połowie 2018 roku.

CITC należy do AVIC (Aviation Industry Corporation of China) i jest właścicielem spółki CALB (China Aviation Lithium Battery), która projektuje i produkuje baterie litowo-jonowe. W ramach joint venture CALB będzie dostarczało baterie, podczas gdy Continental będzie odpowiedzialny za system zarządzania zasilaniem, włączając w to podstawowy software. Celem spółki będzie także integracja komponentów w systemach zasilania, praca nad projektami skrojonymi pod konkretne potrzeby klientów oraz integracja systemów w pojazdach.Na zdjęciu: Enno Tang, prezes i CEO Continental China oraz Xiaoqing Shi, prezes i dyrektor zarządzający CITC

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2