reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Skeleton Technologies Przemysł elektroniczny | 20 lutego 2018

Skeleton przenosi się do Niemiec

Estoński producent superkondensatorów zamierza jeszcze latem tego roku przenieść całą produkcję z rodzimego kraju do Drezna.
Skeleton zakończy działalność zakładu produkcyjnego w Viimsi, w północnej Estonii, gdzie firma działa od 2014 roku. Skeleton zamierza jednak utrzymać dział rozwoju w Estonii, a nawet zatrudnić tam dodatkowe osoby – informuje estoński portal EER. Zespół R&D ma w 2019 roku powiększyć się o 20 osób.

Część produkcji została już przeniesiona do Drezna, gdzie Skeleton w zeszłym roku uruchomiło zakład, ale od lipca 2018 roku w niemieckim mieście będzie zlokalizowana cała produkcja firmy. Jak wyjaśnia CEO i współzałożyciel firmy, Taavi Madiberk, dzięki tej zmianie Skeleton będzie bliżej swoich klientów.

- Umożliwi nam to skrócenie czasów dostaw i zmniejszenie kosztów logistycznych, a także lepszy kontakt z klientami – wyjaśnia Madiberk i podkreśla, jak istotny dla firmy jest mocno rozwinięty przemysł motoryzacyjny w Niemczech, z takimi producentami jak Bosch czy Continental, a także z BMW, Volkswagenem i Audi. Liczy się także bliskość ważnych klientów z branży energetyki wiatrowej, czego dobrym przykładem jest Enercon.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2