reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 grudnia 2009

Dell o sprzedaży polskiego zakładu

Prezentujemy oficjalny komunikat Dell w sprawie sprzedaży polskiego zakładu w Łodzi.
Dell będzie w dalszym ciągu obsługiwał na najwyższym poziomie klientów lokalnych oraz wzmocni długoterminową pozycję firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce poprzez planowany transfer zakładu w Łodzi do firmy Foxconn Technology Group.
Ruch ten umożliwi Dell dostarczanie większej wartości dodanej dla klientów poprzez dalsze uproszczenie światowych operacji firmy i zwiększenie ich efektywności. Po transakcji, Dell w dalszym ciągu będzie zaopatrywał się w desktopy, notebooki, serwery i systemy magazynowania danych dla klientów z regionu EMEA w zakładzie Foxconn w Łodzi, który jest jednocześnie największym światowym dostawcą usług projektowych i inżynieryjnych dla elektroniki.

• Dell planuje przeniesienie własności zakładu w Łodzi. Po zakończeniu przeniesienia, Dell będzie nabywał usługi produkcyjne od Foxconn w Polsce.
• Połączenie najwyższej klasy operacji Dell oraz prośrodowiskowych doświadczeń produkcyjnych Foxconn zapewni klientom szeroki wachlarz systemów komputerowych i innych rozwiązań, o znakomitych parametrach pracy.
• Po przejęciu przez Foxconn zarządzania operacjami, obecni pracownicy Dell w Łodzi będą kontynuować swoje zadania, zachowując miejsca pracy w regionie.
• Zawarcie umowy musi zostać zatwierdzone przez Unię Europejską.
• Planowane zmiany nie dotyczą biura sprzedaży i marketingu Dell w Warszawie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2