reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lockheed Martin Przemysł elektroniczny | 15 lutego 2018

Lockheed Martin zatrudni 1800 osób

Firma Lockheed Martin rozpoczęła realizację wartej 50 mln USD inwestycji w Orlando i ogłosiła, że, zgodnie z nowym planem, zamierza zatrudnić około 1800 osób w ciągu najbliższych dwóch lat.
Około 500 osób z zapowiadanych 1800 znajdzie pracę w nowym zakładzie w Orlando. Będą oni zatrudnieni m.in. w dziale badawczo-rozwojowym Lockheed Martin Missiles and Fire Control (MFC), który zajmuje się głównie projektowaniem, produkcją i serwisowaniem zaawansowanych systemów bojowych, pocisków rakietowych i rakiet dla takich odbiorców, jak amerykański Departament Obrony czy NASA.

Powstający budynek The Research & Development II ma mieć powierzchnię ponad 23 tys. m kw.

- Pracownicy MFC w Orlando to liderzy branży lotniczej, kosmicznej i obronnej, którzy pracują nad technologiami elektroniki optycznej, radarami milimetrowymi, przetwarzaniem obrazu i dźwięku, zaawansowanymi materiałami czy integrację dużych systemów – podkreślił Frank St. John, wiceprezes Lockheed Martin Missiles and Fire Control.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2