reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ingrid prats dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 lutego 2018

Fideltronik Scandinavia AB zmienia nazwę

Firma Fideltronik Scandinavia AB zadecydowała o przemianowaniu na Dynamic Precision Sverige AB. Zmiana nazwy nie pociąga za sobą żadnych zmian lokalizacji.
Powodem tej zmiany jest potrzeba podkreślenia rosnącej koncentracji firmy na rynku skandynawskim i silnych powiązań z partnerem, Dynamic Precision, który ma swoje siedziby w Sztokholmie, Oslo i Gdańsku. Szwedzki Fideltronik, a raczej Dynamic Precision Sverige, wyraźniej pozycjonuje się w ten sposób jako firma świadcząca usługi wsparcia rozwoju i zarządzania produktami swoich klientów, zajmując się tym samym całym łańcuchem dostaw, począwszy od projektu po usługi posprzedażowe – czytamy w komunikacie.

Działalność związana z produkcją i serwisem elektroniki będzie kontynuowana jak dotychczas w zakładzie Herrljunga. Poprzez bliską współpracę z Grupą Fideltronik, firma nadal oferuje usługi rozwoju oraz produkcji masowej w polskich jednostkach firmy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1