reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© siarhei tsalko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lutego 2018

Blue Dot Solutions zrealizuje projekt z elektroniki kosmicznej

Blue Dot Solutions uzyskało dofinansowanie na realizację projektu pn. ‘Opracowanie wielofunkcyjnej obudowy dla potrzeb elektroniki kosmicznej i lotniczej ze szczególnym uwzględnieniem tzw. power electronics i źródeł zasilania’
Blue Dot Solutions w oparciu o środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, zrealizuje projekt ‘Opracowanie wielofunkcyjnej obudowy dla potrzeb elektroniki kosmicznej i lotniczej ze szczególnym uwzględnieniem tzw. power electronics i źródeł zasilania. Wkład Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w projekt: 1 104 tys zł.

Celem niniejszego projektu jest opracowanie wielofunkcyjnej obudowy, o kontrolowanej strukturze siateczkowej, dla potrzeb branży elektroniki lotniczej, kosmicznej i wojskowej, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. power electronics i źródeł zasilania. Uzyskane wyniki prac B+R zostaną wdrożone do działalności gospodarczej BDS Sp. z o.o., w okresie 3 lat od zakończenia projektu.

Przedmiotowy projekt odpowiada na współczesne problemy w obszarze podzespołów elektronicznych w szczególności związanych z zasilaniem układów elektrycznych i magazynowaniem energii elektrycznej w przemyśle lotniczym i kosmicznym. Są to branże, które w naturalny sposób są ze sobą związane. Każda wymaga najwyższej jakości komponentów zabezpieczających elektronikę stosowaną w budowanych maszynach i urządzeniach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2