reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Advantech Przemysł elektroniczny | 25 stycznia 2018

Advantech otworzył centrum usług w Eindhoven

Wczoraj, 24 stycznia, Advantech oficjalnie otworzył swoje nowe Europejskie Centrum Usług w Eindhoven, prezentując nowe powierzchnie produkcyjne i magazynowe.
Dzięki inwestycji, The Advantech European Service Center (AESC) podwoi powierzchnię magazynową i biurową, natomiast moce produkcyjne zostaną niemal potrojone. Ma to umożliwić firmie przyspieszenie wzrostu regionalnego oraz sprostanie wymaganiom klientów w zakresie rozwiązań Przemysłu 4.0.

W tym roku Advantech Europe obchodzi 25-lecie działalności. - Dzięki fuzjom i przejęciom oraz współpracy z lokalnymi partnerami, Advantem zatrudnia obecnie 400 pracowników w 14 siedzibach zlokalizowanych w 10 krajach europejskich. W zeszłym roku otworzyliśmy nowe biura w Barcelonie i Sztokholmie i mocno inwestowaliśmy we bliską współpracę na stopniu lokalnym, z przedsiębiorcami, samorządami i naukowcami. Uruchomienie Europejskiego Centrum Usług to pierwszy krok firmy Advantech w stronę zyskania pozycji najbardziej wszechstronnego dostawcy rozwiązań IoT, przyczyni się też do zrealizowania naszych celów, czyli obrotów na poziomie 350 mln EUR do 2025 roku – powiedział Chaney Ho, dyrektor wykonawczy Advantech i główny manager Advantech Europe.

Ciągły rozwój działalności firmy na rynku europejskim sprawił, że Advantech w 2017 roku zainwestował w produkcję, logistykę oraz biura na Starym Kontynencie. Firma w styczniu przyszłego roku oficjalnie uruchomi Europejskie Centrum Usług w Eindhoven, w którym pracę znajdzie prawie 150 osób. Siedziba posłuży także jako demo room prezentujący najnowsze rozwiązania z obszaru internetu rzeczy oraz Przemysłu 4.0.

Advantech działa od 1983 roku. Firma jest producentem rozwiązań automatyki przemysłowej i systemów embedded, które znajdują zastosowanie w obszarze m.in. internetu rzeczy, inteligentnych miast, Przemysłu 4.0, etc.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2