reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Wiązki | 23 stycznia 2018

LAPP przejmuje spółki SKS Group

Niemiecki LAPP Holding w grudniu zeszłego roku podpisał umowę przejęcia spółek (fińskich i polskiej) należących do SKS Group.
LAPP Holding jeszcze w styczniu lub w lutym tego roku zostanie właścicielem SKS Automaatio Oy, SKS Connecto Oy oraz SKS Connecto Polska sp. z o.o., specjalizujących się w wiązkach kablowych oraz automatyce.

- Automatyka oraz wiązki to istotne elementy naszej Strategii 2020. Dzięki wiodących w tych branżach spółkom SKS Automaatio i SKS Connecto, wzmocnimy naszą pozycję z korzyścią dla klientów LAPP i SKS – skomentował Matthias Lapp, CEO firmy na region Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

LAPP Group oraz SKS Group są partnerami biznesowymi od ponad 50 lat.

LAPP jest światowym dostawcą kabli i akcesoriów kablowych. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy na świecie. Kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja firmy LAPP jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych zlokalizowanych w Europie, Ameryce i Azji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2