reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayBykst Przemysł elektroniczny | 10 stycznia 2018

ZF TRW wybuduje zakład elektroniki w Częstochowie

Firma ZF TRW rozszerza swoją działalność produkcyjną i inżynieryjną w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w zakresie zaawansowanych elektronicznych systemów bezpieczeństwa.
Do końca 2019 r. powstanie w Częstochowie, na terenie KSSE, na działce o pow. 6,9148 ha przy ul. Ekonomicznej, zakład elektroniki ZF TRW, w którym firma utworzy ponad 300 miejsc pracy. ZF TRW zainwestuje tu 21 mln euro.

To już trzeci zakład tej firmy na terenie KSSE w Częstochowie. Pierwsze dwa produkują pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne.

W nowej hali produkcyjnej o powierzchni 10 000 mkw. produkowane będą m.in. kamery nowej generacji do systemów wspomagających kierowcę oraz podnoszących bezpieczeństwo pasażerów.ZF specjalizuje się w technologiach układów napędowych i podwozia, a także technologiach bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. Spółka zatrudnia na świecie około 137 000 osób pracujących w około 230 zakładach zlokalizowanych w 40 krajach. Sprzedaż ZF w roku 2016 wyniosła 35,2 miliardy euro. ZF co roku inwestuje około 6% ze swojej sprzedaży w badania i rozwój. ZF jest jednym z największych dostawców branży motoryzacyjnej na świecie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 20 2018 13:29 V9.1.4-1