reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TPV Przemysł elektroniczny | 09 stycznia 2018

TPV zainwestuje w Gorzowie

Producent telewizorów wybuduje w Gorzowie centrum dystrybucji, które będzie obsługiwać europejskich klientów firmy.
TPV zainwestuje na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, nowy obiekt ma zostać oddany do użytku w III kwartale 2018 roku, a jego powierzchnia wyniesie 30 tys. m kw.

Firma TPV Technology Limited produkuje telewizory LCD i OLED oraz płytki PCB. Grupa TPV jako producent telewizorów i producent płyt PCB posiada obecnie trzynaście fabryk rozlokowanych na całym świecie. Siedem z nich znajduje się w Chinach, pozostałe centra produkcyjne ulokowane są w Rosji, Meksyku, Argentynie, Brazylii oraz w Polsce w Gorzowie Wielkopolskim.

TPV w 2007 roku zadecydowało o wybudowaniu fabryki telewizorów LCD w Gorzowie Wielkopolskim, niecały rok później, w lutym 2008 roku, fabryka otrzymała pozwolenie i rozpoczęła produkcję. Po upływie miesiąca firma TPV Displays Polska osiągnęła pełnię zdolności produkcyjnej.

Kolejnym etapem rozwoju fabryki było otwarcie w 2013 zakładu PCBA z trzema liniami produkującymi obwody drukowane. Pozwoliło to na produkcję telewizorów najnowszej generacji.

W 2015 roku produkcja w TPV Displays Polska osiągnęła rekordowy wynik 4 milionów telewizorów oraz ponad 2 miliony płyt PCB – informuje firma.

Źródło: gorzowianin.com, TPV

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1