reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© badoff dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 grudnia 2017

Wywiad z prezesem iRobot

W tym międzyświątecznym okresie może znajdziecie więcej czasu na obejrzenie wywiadu z Colinem Angle, założycielem i prezesem iRobot Corporation firmy, która spopularyzowała na świecie domową robotykę i sprzedała ponad 20 mln robotów sprzątających codziennie nasze domy.
W udzielonym specjalnie na polski rynek wywiadzie opowiada o największych wyzwaniach oraz o wizji przyszłości, w której nasze domy są inteligentne i zrobotyzowane.

iRobot powstał w 1990 roku jako firma założona przez ludzi związanych z Massachusetts Institute of Technology, w tym obecnego prezesa – Colina Angle. Wspominając początki oraz motywy założenia firmy wymienia on m.in. rozczarowanie tym, że roboty były obiecywane w książkach, pokazywane w filmach, ale przed założeniem firmy iRobot najbliżej tych wizji były zdalnie sterowane zabawki, ale nic praktycznego. Tak powstała firma, która w swoim dorobku ma komercyjne roboty do sprzątania supermarketów, roboty przeszukujące tereny zaminowane, te pomagające w eksploracji mórz i oceanów czy roboty zabawki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2