reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 listopada 2017

Mycronic przejmuje Vi Technology

Mycronic AB przejął 100% udziałów we francuskiej spółce VIT S.A.S. (Vi Technology). Wartość transakcji to 8 mln EUR.
Długoterminowym celem firmy Mycronic, dostawcy urządzeń do produkcji elektroniki, jest osiągnięcie przychodów na poziomie 5 mld SEK. Przejęcia to jeden ze sposobów realizacji tej strategii.

Vi Technology rozwija, produkuje i sprzedaje innowacyjne rozwiązania przeznaczone do inspekcji. Spółka dostarczyła już około 3 tys. systemów dla 3 tys. klientów wywodzących się przede wszystkim z takich sektorów, jak: motoryzacyjny, kosmiczny i lotniczy, konsumencki, przemysłowy, medyczny i telekomunikacyjny. Portfolio Vi Technology obejmuje urządzenia SPI oraz AOI (pasty oraz optyczna). W ostatnich latach francuska spółka zainwestowała w najnowsze rozwiązania inspekcji 3D. Vi Technology ma oddziały w Niemczech, Singapurze oraz Stanach Zjednoczonych i zatrudnia prawie 100 osób, z czego połowa to inżynierowie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2