reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Echo Investment Przemysł elektroniczny | 30 października 2017

ZF otworzyło Centrum Inżynieryjne Elektroniki w Łodzi

Firma ZF, jeden z największych poddostawców branży motoryzacyjnej, oficjalnie otworzyła swoją nową siedzibę w Łodzi. Spółka chce zatrudnić ponad 200 inżynierów.
ZF jest jednym ze światowych liderów w technologiach napędu, podwozia, jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku korporacja włączyła w swoje struktury TRW Automotive. Połączone firmy obecnie zatrudniają ponad 136 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. ZF jest aktualnie jednym z największych dostawców branży automotive na świecie.

Centrum Inżynieryjne Elektroniki zajmuje ponad 2300 m kw. biurowca Symetris Bussines Park. Nowa jednostka będzie zajmować się projektowaniem elektronicznych systemów bezpieczeństwa dla przemysłu samochodowego, współpracując z innymi jednostkami badawczo-rozwojowymi ZF, zarówno z istniejącym centrum w Częstochowie, jak i innymi na całym świecie, między innymi w USA, Niemczech, Anglii, Chinach i Indiach.

- Kładziemy duży nacisk nie tylko na rozwój, lecz także na komfort pracy naszej kadry. Planujemy zatrudnić blisko 200 inżynierów elektroników i informatyków. To właśnie w tym celu wynajęliśmy nowoczesne biuro w Symetris Business Park, ponieważ spełnia ono najwyższe standardy i gwarantuje komfortowe warunki pracy. Nie bez znaczenia jest też dogodna lokalizacja kompleksu dla mieszkańców całej Łodzi – mówi Rafał Zatorski, dyrektor Centrum Inżynieryjnego Elektroniki ZF w Polsce.

Źródło: Echo Investment

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1