reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Raytheon Przemysł elektroniczny | 23 października 2017

Raytheon złożył ofertę offsetową

Firma Raytheon, dostawca systemu obrony powietrznej Patriot, 13 października złożyła ofertę offsetową rządowi RP.
- Nasza propozycja zawiera szczegółowe opisy projektu oraz poszczególne listy intencyjne podpisane z odbiorcami transferu technologii (głównie PGZ i spółkami zależnymi), które pozwolą stworzyć w Polsce znaczącą liczbę miejsc pracy, a jednocześnie zagwarantują maksymalny poziom transferu technologii zgodny z prawem i przepisami Stanów Zjednoczonych. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja spełnia wymagania rządu RP i zamierzamy ściśle współpracować z polskim rządem i przemysłem w celu sfinalizowania szczegółów umowy offsetowej – napisał Raytheon w komunikacie.

Negocjacje w Amerykanami w sprawie zakupu systemów przeciwlotniczych i przeciwrakietowych Patriot rozpoczęły się w 2015 roku. Program zakupu został ochrzczony przez MON kryptonimem „Wisła”.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2