reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 16 października 2017

Bratysławskie centrum ON Semi już otwarte

Pod koniec zeszłego tygodnia firma ON Semiconductor otworzyła zmodernizowane centrum projektowania w Bratysławie.
ON Semi rozpoczęło inwestycje w Bratysławie 17 lat temu, gdy podjęło współpracę badawczo-rozwojową ze Słowackim Uniwersytetem Technicznym. Początkowo skromny ośrodek B+R szybko się rozrastał i w 2006 roku został przeniesiony do nowej lokalizacji, poza uniwersyteckim kampusem. Zwiększało się także zatrudnienie: od zaledwie kilku osób, po obecny zespół 45 pracowników, z których niemal wszyscy to inżynierowie.

Od tamtej przeprowadzki minęła dekada i znowu zaistniała potrzeba znalezienia większej lokalizacji. tym razem jest to specjalnie wybudowana siedziba, Bratislava Development Center, która spełnia wszelkie potrzeby zespołu badawczo-rozwojowego ON Semi oraz zapewnia możliwość dalszego rozwoju - informuje spółka w komunikacie.

Inżynierowie bratysławskiego centrum pracują nad technologiami dla sektora samochodów elektrycznych i hybrydowych, a także dla samochodów napędzanych tradycyjnymi silnikami spalinowymi.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2