reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Jabil Przemysł elektroniczny | 11 września 2017

Jabil kupuje True-Tech

Jabil przejął trzy zakłady produkcyjne firmy True-Tech Corporation, zlokalizowane w Kalifornii. Do Jabila dołączy także 570 pracowników spółki.
Jabil został właścicielem zakładów True-Tech, znajdujących się w Livermore i Fremont w Kalifornii, dzięki czemu powierzchnia produkcyjna spółki w rejonie Doliny Krzemowej wzrosła do ponad 25 tys. m kw. Marka True-Tech zostanie wchłonięta przez Jabil w ciągu kilku następnych tygodni.

True-Tech to dostawca usług produkcji kontraktowej, specjalizujący się m.in. obróbce precyzyjnej oraz montażu mechaniki dla odbiorców z branży półprzewodnikowej, medycznej i kosmicznej. Firma dysponuje pomieszczeniami czystymi (cleanrooms) klasy ISO 6, zapewniając usługi montażu podzespołów w środowisku z kontrolą zanieczyszczeń.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1