reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Leoni Wiązki | 07 września 2017

Leoni rozwija produkcję w Indiach

Niemiecki producent wiązek zainwestował w rozwój zakładu produkcyjnego w Chakan/Pune w Indiach.
Leoni podkreśla, że Indie to niezwykle ważny kraj z punktu widzenia realizacji strategii rozwoju firmy. Dlatego producent wiązek przeznaczył 10 mln EUR na inwestycje w zakładzie w Pune. W rezultacie powierzchnia produkcyjna zwiększyła się o ponad 20 tys. m kw., a moce produkcyjne wzrosły i umożliwiają obecnie wytwarzanie w ciągu roku 80 tys. km kabli naświetlanych wiązką elektronów. Leoni zainstalowało bowiem w indyjskim zakładzie akcelerator wiązek elektronów, którego wykorzystanie w produkcji umożliwia uzyskanie przewodów o wysokiej wytrzymałości na czynniki środowiskowe. Naświetlanie wiązką elektronów sprawia, że kable są bardziej odporne na czynniki chemiczne, zmiany temperatury czy ścieranie.

- To następna faza naszego rozwoju w Indiach. Zaczęliśmy działać na tym rynku w 2010 roku od biura inżynierskiego oraz fabryki wiązek dla przemysłu motoryzacyjnego. Od momentu otwarcia zakładu w Pune w 2013 roku rozbudowaliśmy także ofertę w Indiach w zakresie kabli specjalnego przeznaczenia dla takich kolejnictwa, fotowoltaiki czy sektora ropy i gazu – powiedział Pushpendra Singh, dyrektor zarządzający Leoni Cale Solutions India Pvt.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1