reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Dopak Przemysł elektroniczny | 14 sierpnia 2017

Dopak wybrał wykonawcę centrum B+R

Wrocławska firma Dopak wyłoniła zwycięzcę ogłoszonego przetargu na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Została nim firma PEKABEX BET SA.
Dopak zamierza wybudować we Wrocławiu centrum badawczo rozwojowe z budynkiem biurowym i halą produkcyjną. Wartość oferty przedstawionej przez PEKABEX BET wynosi 14,5 mln PLN.

W ramach działalności centrum badawczo-rozwojowego firmy Dopak świadczona będzie innowacyjna zindywidualizowana usługa dla klienta w zakresie projektowania, optymalizacji oraz automatyzacji procesów produkcyjnych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Jak podkreśla firma Dopak, obecnie na rynku nie istnieje usługa polegająca na opracowaniu projektu ciągu technologicznego, wraz z automatyzacją i optymalizacją z możliwością produkcji testowej oraz zbadania właściwości produkowanych wyrobów.

Projekt zyskał dofinansowanie z funduszy unijnych w kwocie około 5,5 mln PLN.

Dopak działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych od 1996 roku, firma oferuje maszyny i urządzenia peryferyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Rozwiązania Dopak znajdują zastosowanie m.in. w branży AGD, medycznej czy samochodowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2