reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© voestalpine Przemysł elektroniczny | 09 sierpnia 2017

voestalpine inwestuje w drukowanie 3D

voestalpine zamierza rozwijać działalność w obszarze druku 3D, przede wszystkim w Azji i Ameryce Północnej. Firma przeznaczy na ten cel 50 mln EUR.
- Po pomyślnym starcie Additive Manufacturing Center w Dusseldorfie, co miało miejsce w zeszłym roku, biznes High Performance Metals Division grupy voestalpine kontynuuje ekspansję w obszarze druku 3D. W kwietniu 2017 roku w Singapurze działalność rozpoczęło nowe centrum badawcze zajmujące się drukiem 3D z wykorzystaniem proszków metalowych. Dwa nowe zakłady produkcyjne, na Tajwanie i w Kanadzie, rozpoczną działalność, odpowiednio jeszcze w sierpniu i na jesieni bieżącego roku. Jednocześnie voestalpine przeznaczy 20 mln EUR rozwój druku addytywnego z proszków metalowych w swoich spółkach zależnych w Austrii (Böhler Edelstahl GmbH & Co KG) i Szwecji (Uddeholms AB) – informuje voestalpine w komunikacie. W sumie firma przeznaczy 50 mln EUR na inwestycje w drukowanie przyrostowe.

- voestalpine, dzięki swojej wszechstronnej wiedzy na temat produkcji proszku metalowego oraz w dotyczącej projektowania, rozwoju oraz produkcji gotowych komponentów, jest pionierem w technologii druku 3D. Chcemy konsekwentnie rozwijać się w tym obszarze, poprzez tworzenie nowych centrów badań i rozwoju na rynkach poza Europą – powiedział Wolfgang Eder, CEO voestalpine AG.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2