reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Rynki | 14 lipca 2017

Infoscan coraz bliżej rynku USA

Amerykańska Agencja Żywności i Leków dopuściła produkowane przez Infoscan SA urządzenie MED Recorder do ostatniego etapu procesu certyfikacji.

Urządzenie MED Recorder autorstwa polskiej spółki.
Spółka jest producentem urządzenia MED Recorder, służącego wraz z systemem telemedycznym MEDium24 do zdalnej diagnostyki bezdechu sennego. Infoscan podaje, że na rynku USA przeprowadza się około 4 mln tego typu badań rocznie. Spółka przewiduje też, że do końca tego roku podpiszą 5 - 10 umów z amerykańskimi klinikami, zajmującymi się tym schorzeniem.

Obecnie, po niespełna miesiącu od złożenia wniosku, urządzenie weszło w ostateczny etap procedury związanej z certyfikacją dopuszczeniową na rynek USA, tj. etap oceny merytorycznej. -Liczymy, że na przełomie 2017 i 2018 roku uda nam się przejść ocenę merytoryczną i na początku roku rozpocząć sprzedaż urządzenia w USA- mówi na łamach Parkietu Jacek Gnich, prezes Infoscan.

© InfoScan

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1