reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 19 czerwca 2017

Atari pracuje nad konsolą

- Wracamy do biznesu hardware'u – powiedział CEO Atari, Fred Chesnais. Szef Atari potwierdził, że firma pracuje nad konsolą do gier.
Nowe urządzenie Atari będzie się nazywać Ataribox i ma się pojawić na rynku jeszcze w tym roku. Informację o planach firmy zdradził CEO Atari Fred Chesnais w rozmowie z dziennikarzem VentureBeat. Nie podał jednak żadnych szczegółów dotyczących konsoli, Atari wciąż pracuje nad projektem i na specyfikację nowego urządzenia musimy jeszcze poczekać.

Chesnais powiedział także, że Atari znajduje się na dobrej drodze do sukcesu. Firma w 2013 roku złożyła wniosek o upadłość, a rok później wznowiła działalność, głównie w sektorze gier. Nowa konsola Atari miałaby się pojawić po 40 latach od daty premiery urządzenia Atari 2600 – pierwszej konsoli do gier wideo Atari.

Źródło: VentureBeat

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 20 2018 13:29 V9.1.4-1