reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MST Przemysł elektroniczny | 14 czerwca 2017

Polska firma MST przejęła część biznesu BAG Electronics

Z początkiem bieżącego roku firma Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Sp.k. (MST) przejęła od BAG Electronics GmbH grupę następujących produktów: zapłonniki, zasilacze mocy oraz zapłonniki typu hot restrike.
Do czasu posiadania stanów magazynowych MST będzie sprzedawać te produkty w marce BAG. Po tym czasie produkcja przejętych wyrobów zostanie przeniesiona z Chin do Polski, a produkty będą oznakowane podwójną marką BAG i MST – informuje MST w komunikacie.

Głównym profilem działalności MST jest produkcja modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i Fluo, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz indukcyjnych.

Obecnie MST realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie na rynek systemu mLED Engine”. Celem projektu jest wprowadzenie na rynek platformy mLED Engine – dedykowanej do oświetlenia miejsc, w których wymagana jest duża ilość światła. Wartość projektu to 22 625 436,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 10 533 543,40 zł. Efektem zrealizowanego projektu będzie platforma mLED Engine, wykorzystująca technologię LED zdobywającą coraz większą część rynku oświetleniowego.

Od dnia 1 lutego br. MST należy do Pol-lighting.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 22 2017 09:19 V8.5.4-1