reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 maja 2017

Nordson otwiera biuro sprzedaży w Polsce

Nordson EFD otworzył nowe biuro w naszym kraju. Do zadań nowego oddziału będzie należała sprzedaż bezpośrednia oraz obsługa techniczna klientów z regionu.
- Polska to olbrzymi kraj, w którym znajduje się mnóstwo zakładów produkcyjnych działających w przeróżnych sektorach, takich jak motoryzacyjny, farmaceutyczny czy meblarski – powiedział Andrei Stapinoiu, dyrektor zarządzając Nordson EFD Europe. - Jesteśmy szczęśliwi, że możemy ogłosić otwarcie nowego biura w Warszawie, dzięki czemu podniesiemy jakość usług świadczonych dla naszych klientów w Warszawie i Europie Centralnej – dodał Stapinoiu.

Nordson to amerykański producent precyzyjnych systemów dozowania, które umożliwiają nanoszenie odmierzonych, powtarzalnych ilości klejów, uszczelniaczy, smarów i innych płynów montażowych stosowanych niemal w każdym procesie produkcji. Firma powstała w 1954 roku. Obecnie jest to międzynarodowa korporacja, która prowadzi działalność w ponad 30 krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2