reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jirsak dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 maja 2017

TE Connectivity przejmuje MicroGroup

Fundusz kapitałowy Kirtland Capital Partners wraz z grupą innych akcjonariuszy sprzedał TE Connectivity akcje MicroGroup.
Strony nie ujawniły warunków transakcji. MicroGroup jest producentem precyzyjnych komponentów metalowych, stosowanych w przemyśle medycznym, firma w szczególności specjalizuje się w tubach nierdzewnych o bardzo małych średnicach. MicroGroup obsługuje licznych klientów z listy największych firm branży instrumentów medycznych, sprzętu analitycznego oraz diagnostycznego, stosowanych w kardiologii, gastroenterologii, endoskopii, neurologii, ortopedii oraz medycynie sportowej.

MicroGroup została założona w roku 1971 i posiada siedzibę w Medway, Massachusetts. W Medway znajduje się też zakład produkcyjny MicroGroup, certyfikowany przez federalną Agencję Żywności I Leków, który zasili moce produkcyjne TE Connectivity.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2