reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© gingergirl dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 marca 2017

Przychody DGTronika poszły w górę

Firma DGTronik ze Straszyna koło Gdańska, zajmująca się kontraktowym montażem elektroniki dla krajowych i zagranicznych odbiorców, osiągnęła w 2016 roku 8,5% wzrost obrotów.
Jak podkreśla DGTronik, od 2009 roku firma charakteryzuje się stabilnym, ciągłym wzrostem obrotów, a w 2016 roku ukształtowały się one na poziomie 14,5 mln zł. Około 60% produkcji stanowi eksport do odbiorców z Europy Zachodniej.

- Rok 2016 był kolejnym rokiem reorganizacji procesów produkcyjnych oraz parku maszynowego dostosowując się do wymagań rynkowych związanych z produkcją wielkoseryjną, co bezpośrednio przełożyło się na uzyskany wynik finansowy. W 2016 roku firma zamierza kontynuować wysiłki zmierzające do zwiększenia wydajności operacyjnej oraz podwyższenia jakości montowanych produktów co ma skutkować wyższą konkurencyjnością na polskim rynku EMS. Pomimo stopniowego zwiększania sprzedaży w zakresie produkcji dużych serii firma nie zamierza wycofywać się z produkcji mało i średnioseryjnej (tzw. high-mix) – poinformował DGTronik.

DGTronik będzie jednym z wystawców podczas organizowanych przez Evertiq targów i seminarium TEC Warszawa 2017, które odbędą się 25 maja 2017 roku w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Bezpłatna rejestracja możliwa jest na tej stronie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2