reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 01 marca 2017

Control Solutions w nowej siedzibie

Z początkiem roku firma Control Solutions przeniosła się do nowej siedziby mieszczącej się w Baninie na obrzeżach Gdańska.
Obecnie funkcjonuje już tam biuro projektowe, a w przyszłości powstanie też hala montażowa i laboratorium badawcze. Nowa siedziba umożliwi zwiększenie zakresu działalności firmy, w tym projektowanie konstrukcji mechanicznych oraz ich montaż. - W przyszłości pozwoli to na tworzenie innowacyjnych, szytych na miarę rozwiązań dedykowanych m.in. takim branżom, jak automotive, spożywcza, farmaceutyczna, przemysł drzewny czy przetwórstwo rybne, z jednoczesną ekspansją na rynku polskim i zagranicznym – pisze firma w komunikacie.

Control Solutions planuje uruchomienie nowej hali produkcyjnej, w której mają powstawać całe stacje badawcze, projektowane pod specyficzne potrzeby klienta. Firma prowadzi właśnie rozmowy z dostawcami robotów przemysłowych, będzie także zatrudniać pracowników, przede wszystkim do montażu.

Control Solution to firma działająca w branży automatyki, która ma wieloletnie doświadczenie w branży automotive. Jak podkreśla firma, jej pracownicy zdobyli umiejętności projektując układy sterowania, programując oraz uruchamiając linie produkcyjne dla największych i najbardiej wymagających producentów samochodów na całym świecie.

Źródło: Control Solutions. trojmiasto.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2