reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 27 lutego 2017

Kabel-Technik-Polska rozbuduje zakład w Invest-Park Białogard

Kabel-Technik-Polska (KTP), obecnie część koncernu PKC Group, rozbuduje zakład produkcyjny na terenie Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego ‘Invest Park’.
KTP działa w Białogardzie od 2012 r., natomiast od 2015 r. wynajmuje obiekt produkcyjny o powierzchni 5 100 m kw. zlokalizowany na terenie Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego ‘Invest-Park’. W maju 2017 wynajmowany obiekt zostanie rozbudowany przez Invest-Park do 6 000 m kw. Dzięki temu zatrudnienie w KTP w Białogardzie jeszcze w tym roku przekroczy 400 osób.

Kabel-Technik-Polska to producent wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Firma jest dostawcą dla gałęzi przemysłu kolejowego, pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu samochodowego, telekomunikacyjnego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2