reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jirsak dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 lutego 2017

Leoni przejmuje Adaptricity

Niemiecki producent wiązek kupił dwie trzecie udziałów w firmie Adaptricity, tworzącej oprogramowanie do optymalizacji sieci elektrycznych.
Adaptricity AG dostarcza oprogramowanie do symulacji i analizy danych. Produkty szwajcarskiej firmy są przydatne m.in. w procesie transformacji sieci elektrycznych w sieci inteligentne, pozwalając na ocenę możliwych rozwiązań jeszcze zanim zostaną zrealizowane kosztowne inwestycje. Adaptricity będzie dostarczać oparte o software usługi konsultacyjne, wykorzystując przy tym wiedzę ekspercką Grupy Leoni w obszarze elektrotechniki. - Udział większościowy w Adaptricity daje nam większy dostęp do kompetencji w zakresie software’u, symulacji i analizy danych w oparciu o chmurę, które stanowią jedne z kluczowych elementów naszej strategii rozwoju w kierunku innowacyjnego dostawcy usług – komentuje Bruno Fankhauser, członek zarządu Leoni AG, odpowiedzialny za dywizję Wire & Cable Solutions.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2