reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 grudnia 2016

ORing Industrial Networking otwiera biuro w Polsce

Jest to już trzecie zagraniczne biuro producenta, po oddziałach w Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.
Tajwańska firma ORing Industrial Networking ogłosiła nowy etap w historii rozwoju firmy jakim jest otwarcie europejskiego oddziału zlokalizowanego w Polsce. Celem ORing jest dalsza poprawa poziomu usług oraz wsparcia technicznego dla obecnych oraz przyszłych klientów i partnerów z Europy – informuje firma.

Zadaniem europejskiego biura jest zapewnienie konsultacji projektowych, organizacji szkoleń produktowych i technicznych, a także wsparcie sprzedaży poprzez lokalne spotkania z klientami mające na celu bezpośrednią możliwość omówienia wymagań i oczekiwań. Biuro rozpoczęło działalność jesienią tego roku.

- To z pewnością bardzo ważny ruch ze strony firmy. Od tej pory jesteśmy do dyspozycji dla wszystkich europejskich firm stosujących w swoich aplikacjach i projektach przemysłowe urządzenia do komunikacji. Możemy pomóc w analizie i zapronować odpowiednie rozwiązanie dla danego problemu, dobrać odpowiednie urządzenia, a na koniec pomóc przy ich instalacji i serwisie po wdrożeniu – mówi Field Application Engineer firmy ORing i pierwszy polski pracownik nowo otwartego biura, Jacek Kondratowicz. - Oczywiście produkty marki ORing już od wielu lat z powodzeniem są stosowane na rynku europejskim. Obecnie jednak wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów dając im możliwość bezpośrednich konsulatacji z nami w tej samej strefie czasowej, co jest bez wątpienia istotną kwestią wpływającą na łatwość i szybkość komunikacji – dodaje Jacek Kondratowicz.

Europejski oddział firmy ORing zlokalizowany jest w Gdańsku. Obecnie do dyspozycji klientów są inżynier techniczny i specjalista ds. sprzedaży, ale producent już zapewnia o dalszym rozwoju i zwiększaniu zespołu w miarę potrzeb.

Firma ORing Industrial Networking powstała w 2005 roku i jest jednym z globalnych liderów w branży sieci przemysłowych. Producent oferuje szeroką gamę produktów przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych, do której należą m.in. switche Ethernet, media konwertery, serwery portów szeregowych, access pointy Wi-Fi czy routery VPN. Produkty ORing Industrial Networking znajdują zastosowanie na rynkach takich jak automatyka przemysłowa, transport drogowy i kolejowy, systemy ITS i monitoring, stacje energetyczne i energetyka odnawialna, transport morski czy sektor Oil&Gas.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2